Premiéra: 25. 3. 2018

Známý advokát a jeho žena, zubní lékařka, se rozhodnou, že se rozejdou. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném domě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Nakonec se dvojice rozhodne obtížnou situaci řešit tak, že dům rozdělí na dvě stejné části. Pomyslnou hranici procházející středem společného pokoje tvořícího scénu hry, představuje páska položená uprostřed pohovky. Každý z obou manželů se samozřejmě chystá začít nový život. On s mladou cover-girl, ona s mladým hercem. Podivné soužití začne nutně vytvářet neřešitelné situace, které se snaží, ne vždy nejšťastněji, řešit všudypřítomný, mazaný sluha.
Hra se v Paříži dočkala dohromady 1800 repríz, byla přeložena do několika jazyků, vysílána francouzskou televizí Antenne 2 a byl podle ní natočen film v hlavních rolích s Jeanem Lefebvrem, Michelem Galabru a Marinou Vlady.

__________

Autor: Marc Camoletti
Režie: Josef Válek
Rekvizity: Nikola Balajková
Kostýmy, masky: Helena Doleželová
Nápověda, opona: Ondřej Kmenta
Zvuk, světla: Zdeněk Hrbáček
Zvláštní poděkování: Petr Nýdrle

Hrají:
Bernard: Martin Malaník
Jacqueline: Denisa Divoká
Robert: David Pištěk
Bubble: Lucie Červinková
Viktor: Josef Válek

__________

Josef Válek (Viktor)
David Pištěk (Robert) a Martin Malaník (Bernard)
Martin Malaník (Bernard) a Denisa Divoká ( Jacquelin)
Martin Malaník (Bernard), David Pištěk (Robert) a Denisa Divoká ( Jacquelin)
Martin Malaník (Bernard), Denisa Divoká ( Jacquelin), Josef Válek (Viktor), Lucie Červinková (Bubble) a David Pištěk (Robert)