Eva na Filmovém festivalu ve Zlíně
Součástí Filmového festivalu ve Zlíně je i divadelní zóna. A jedním z představení, které letos festival uvede je i naše hra Eva tropí hlouposti. Přijďte se na nás podívat 30. května v 19 hodin do altánu v Parku Komenského (park u bývalé knihovny).

Derniéra Pohádky ze mlejna
Zveme Vás na derniéru hry, kterou naše divadlo v roce 2013 odstartovalo. Čtyři roky je dlouhá doba a všechno musí jednou skončit. Přijďte se tak 30. dubna spolu s námi s touto pohádkou rozloučit.

Program na listopad a prosinec
Listopad a prosinec budou přímo nabité divadlem. Budeme hrát několik našich her. Podívejte se na náš program.

Workshop pohybového divadla ve Hvozdné
pořád se chceme zlepšovat. Proto se několik z nás 24. září zúčastnilo workshopu pohybového divadla, které pořádali naši divadelní kolegové z Hvozné. Fotky zde.

Premiéra hry Eva tropí hlouposti
Zveme vás na premiéru naší nové hry Eva tropí hlouposti, která se uskuteční 1. října v 18 hodin v sále sokolovny v Lípě. Repríza se bude konat hned následující den ve stejný čas.

Slavnostní křest jeviště
Obec Lípa při rekonstrukci sokolovny myslela i na náš soubor a postavila nám nádherné jeviště. To jsme 17. září pokřtili hrou O líné babičce v podání našich Juniorů. Kmotry jeviště se stala spisovatelka Olina Táborská a kapela Golden Delicious, která den zakončila koncertem. Fotografie z celého dne najdete na našem facebooku.

Premiéra hry Dívčí válka
14. listopadu jsme odehráli premiéru slavné Čechovy hry Dívčí válka. Lístky byly vyprodané už týdny dopředu. Hra slavila velký úspěch a už teď plánujeme, kde všude ji ještě zahrajeme. Zde si můžete prohlédnout fotografie z premiéry.

Nový web
Stránky našeho divadla prošly výrazným proměnou. Vedle nového designu zde najdete i spoustu nových informací, jako je náš repertoárobsáhlejší informace o našem souboru a mnohé další.

Výlet do Prahy
V únoru se vydala 18-ti členná expedice Divadelního lipského spolku na třídenní výlet do našeho hlavního města Prahy. Co všechno tam zažili a jak se jim tam líbilo si přečtěte v článku.

Premiéra Lotrando a Zubejda
Ke svým prvním narozeninám si ochotníci 20. 12. 2014 dali dárek, premiéru pohádky Lotrando a Zubejda. Pro velký úspěch se představení muselo ještě do konce roku 3x opakovat. Za 4 představení udělali radost více než šesti stovkám diváků. Co je pro herce tou největší odměnou? Srdečný aplaus a toho se opravdu dočkali vrchovatou měrou. Mají před sebou další rok. Jaké výzvy si na sebe vezmou? Necháme se překvapit. Začátkem léta mnozí naší herci skládají „zkoušky dospělosti“ Maturitu.