Oslavy 10. let souboru

V neděli 17.12. proběhla druhá část oslav našeho spolku. Akce připomněla premiéru naší první hry Princezna ze mlejna, které měla premiéru 14.12.2013. Program večera byl rozdělen do několika bloků.

V první části Nika Balajková a Ondřej Janalík zavzpomínaly na zrod nápadu divadla. Poděkovali, obci za dlouhodobou podporu, starším divadelníkům za pomoc s realizací a technickému týmu, který sice není vidět a přesto by to bez nich nešlo.

V druhé časti se nám pak představil umělec z Brna Pavol Seriš se svojí autorskou hrou Autor. Všichni se jistě velmi dobře bavili a my byli rádi že pro jedenkrát hraje někdo pro nás.

V závěru pak proběhl divadelní trojboj (víno, chlebíčky, společenské klábosení), při kterém si mohli návštěvnici projít zákulisí, zasmát se nad bizarnostmi našeho spolku a vyluštit hádanky pro jednotlivé hry.

Na průběh večera se můžete podívat v krátkém videu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *